Sestava

Dokážeme svou sestavu upravit podle typu akce, od dvou až po šest členů.

Jan Grabec

ZPĚV, KLÁVESY, KYTARA, AKORDEON, HOUSLE

Od dětství působil v cimbálových muzikách, a pubertě se zamiloval do kláves a kytary. Působil v bigbeatových kapelách a v roce 2005 založil seskupení JaGr band. Název není, jak by se mohlo zdát podle Jardy Jágra, ale podle prvních dvou písmen ze jména a příjmení. V této kapele využil svého širokého záběru od folkloru až po modernu. O zábavu na večírku, svatbě či plese se Vám dokáže postarat po všech stránkách. Potřebujete odmoderovat ples či firemní akci? Chcete zahrát pouze na akordeon ve sklípku? Chcete cimbálovou muziku? Nebo to pořádně rozjet s kapelou? Není problém, o to všechno se Vám dokáže Jenda postarat.

Radim Jagoš

ZPĚV, BASKYTARA

Od mládí se v hudební branži pohybuje po boku svého otce - také baskytaristy, zpěváka či kvalitního zvukaře. Díky němu měl k hudbě opravdu blízko. Působil také v jiných rockových kapelách.

Kateřina Josefová

ZPĚV, KLÁVESY

Vyrůstala v muzikantské rodině a od malička studovala zpěv v ZUŠ. Působila nejen v různých kapelách, ale také ve spoustě známých moravských dechovek.

Anna Němcová

ZPĚV, KYTARA, KLÁVESY

Anička, stejně jako Katka, navštěvovala od dětství zpěv na ZUŠ a po jejím boku zpívala v dechovce. Také působila v různých jiných projektech.

Lukáš Koutník

ZPĚV, KYTARA

Hostující člen

Pavel Jurček

ZPĚV, KLÁVESY

Hostující člen